افتتاح باشگاه بدنسازی

دیدار مردمی دکتر زارع و افتتاح باشگاه بدنسازی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در مرکز شهرستان خرمبید

یادواره شهدای شهرستان سرچهان

به منظور ارج نهادن به مقام والای شهادت و خانواده محترم شاهد شهرستان سرچهان، دکتر زارع در یادواره شهدای شهرستان سرچهان حضور یافت.

اختصاص یک میلیارد ریال برای ساخت "صخره مصنوعی"

استقبال ورزشکاران رشته صخره نوردی در شهرستان آباده و نیاز ایجاد صخره مصنوعی جهت تمرین باعث شد، تا نماینده آباده در مجلس شورای اسلامی، این موضوع را پیگیری کند

اورژانس هوایی شهرستان آباده افتتاح می شود

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی از افتتاح اورژانس هوایی این شهرستان که پیش از این پَد آن افتتاح شده بود خبر داد

عملیات تعریض و دوبانده شدن محور آباده-صغاد آغاز شد

نماینده مردم آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر گفت: دوبانده شدن محور آباده- صغاد از جمله مطالبات دیرین مردم این منطقه برای کاهش حوادث و سوانح ترافیکی بوده است

بازدید وزیر محترم جهاد کشاورزی و هیات همراه از پروژه های کشاورزی شهرستان بوانات

وزیر محترم جهاد کشاورزی و هیات همراه به همراه دکتر رحیم زارع، از مزرعه سبزی و صیفی، مجتمع گلخانه ۵ هكتاری، بزرگترین استخر ذخیره کشاورزی استان واحد پرورش شترمرغ بازدید کردند.

افتتاح و کلنگ زنی طرح های کشاورزی در شهرستان های حوزه انتخابیه

بازدید وزیر محترم جهاد کشاورزی و هیات همراه از مزرعه سبزی و صیفی در روستای گودحسن از توابع شهرستان بوانات بازدید کردند. این مزرعه مجهز به سیستم آبیاری نواری و استخر ذخیره آب است.

سفر مهندس موصلی مدیر کل محترم نوسازی مدارس به شمال فارس

در سفر مهندس موصلی مدیر کل محترم نوسازی فارس؛ مراسم کلنگ زنی سالن چند منظوره غدیر در دبیرستان آسیه و هنرستان تلاش قادراباد، کلنگ زنی مدرسه دوازده کلاسه غفاری شهر کره ای و...انجام گرفت.

آباده پایتخت منبت جهان

نماینده مردم شهرستان آباده، خرمبید و بوانات: شهر آباده در حوزه صنایع دستی بر بام دنیا نشسته است و امیدواریم در مصوبات داخلی سازمان میراث فرهنگی کشور نگاه ویژه برای تخصیص تسهیلات ارزان قیمت به شهر آباده شود.

آباده محل برگزاری بزرگترین جشن زیر سایه خورشید در کشور

مردم شهرستان آباده در شمال فارس شامگاه گذشته با استقبال پرشور خود از کاروان «زیر سایه‌ی خورشید»، بزرگترین اجتماع مردمی کشور در استقبال از خدام رضوی و پرچم حرم امام رضا را رقم زده و شبی به یادماندنی را خلق کردند.